DECOREVELI – nazwa firmy projektującej wnętrza

Jednym z celów naszego klienta było uzyskanie nazwy z wolną domeną -.PL, wyróżniającej się na tle konkurencji, ale jednocześnie w jasny, czytelny sposób sugerującej branżę – architektura wnętrz, projektowanie wnętrz. Nazwy dla architekta wnętrz zazwyczaj wykorzystują skojarzenia z dekorowaniem, artyzmem, wyrafinowaniem, kreatywnością, choć nie brakuje także nazw – marek osobistych, bazujących na rozpoznawalności, renomie, statusie i prestiżu głównego projektanta, który sygnuje swoim nazwiskiem wszystkie projekty powstające w biurze architektonicznym.

Nazwa dla architekta wnętrz, jaką wymarzyła sobie nasza klienta, miała dodatkowo brzmieć przyjemnie, kobieco, intrygująco. Wyrażać takie wartości jak: perfekcja, polot, kreatywność.

Łącznie przygotowaliśmy 39 propozycji, przedstawionych w 3 transzach. DECOREVELI była propozycją z transzy 3. Tym samym potwierdziła się prawidłowość, jaką od ponad 10 lat obserwujemy. Nasi klienci najczęściej wybierają nazwy przedstawione w transzy pierwszej lub trzeciej.

Zarejestrowane domeny: -.PL

DECOREVELI – nazwa firmy projektującej wnętrza
4.5 (74.39%) 57 votes