Gotowe nazwy diet odchudzających

Wprawdzie dzięki nazwie diety odchudzającej jeszcze nikt nie stracił zbędnych kilogramów, ale za wiele osób za jej sprawą wiele osób postanowiło sprawdzić jej skuteczność. Nie od dziś wiadomo, że do diet przyciągają ich charyzmatyczne nazwy, które czasami brzmią bardzo magicznie. Jak obietnica zmiany, by nie powiedzieć przemiany.

Pytania, na jakie odpowiadają nazwy diet odchudzających

Znaczna część nazw diet odchudzających odpowiada na kilka podstawowych pytań: dieta kogo? (np. Strażników Wagi, Jenny Craig), dieta jaka? (np. Wolumetryczna, Ketogeniczna, Alkaliczna, Oxy, Paleo), dieta skąd? (np. South Beach, Beverly Hills), dieta jaka, na czym oparta? (np. Ciasteczkowa, Kabaczkowa, Grejprfrutowa). Wszystkie wymienione wyżej typy mają wspólną cechę: brzmią bardzo intrygująco, zachęcająco, są charyzmatyczne i budzą szereg skojarzeń i emocji.

Sposoby przekonywania nazw diet odchudzających

Każdy z tych typów, oczywiście odwołuje się do nieco innej sfery, domeny, innego zbioru argumentów. Wolumetryczna, Ketogeniczna, Alkaliczna sugerują związek z nauką, racjonalnością, metabolizmem, biologią. A, więc odwołują się do autorytetu wiedzy. Diety wskazujące na miejsce ich powstania lub stosowania odwołują się do popularności, statusu, prestiżu, estymy, jakimi cieszą się te miejsca i ludzie je zamieszkujący. Są oparte na społecznym dowodzie słuszności – jeśli diety te stosują ludzie sławni, bogaci, mający większe możliwości niż statystycznym Kowalski, to na pewno muszą być skuteczne. Z kolei nazwy diet odchudzających, w których mamy nazwę owocu, warzywa czy ciastka sugeruje prostotę diety, jej bezproblemowość, wskazują, że dieta jest oparta na czymś tak oczywistym jak zjedzenie częściej niż zwykle np. kabaczka. W opisie takiej diety dostarcza się przekonujących argumentów, głównie dotyczących właściwości odżywczych i wpływu na metabolizm owego grejpfruta, kabaczka itd.

Nazwy diet odchudzających

Przy ogromnej ilości diet, jakie dotychczas stworzono, właściwie należy szczególną uwagę przykładać do ich nazewictwa. Nazwa diety odchudzającej pozwala bowiem zasugerować jej wyjątkowość, jej odmienność, jej popularność czy funkcjonalność. Większość osób chcących zmniejszyć swoją wagę poszukuje złotego środka, który relatywnie małym kosztem, zaangażowaniem, niskim wkładem energetycznym, w możliwie krótkim czasie pozwoli uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.

By jednak pojawiła się ciekawość, ufność, że tym razem dieta okaże się skuteczna, konieczne jest określenie do jakiej grupy chcemy dotrzeć. Musimy zdecydować, czy chcemy pozyskać uwagę ludzi ufających nauce, racjonalności, czy autorytetowi konkretnych osób, czy wreszcie chcemy ich przekonać za pomocą obietnicy czegoś prostego, dostępnego, codziennego, bezproblemowego.

Osoby ufające bezosobowym, obiektywnym mechanizmom i procedurom przekonają nazwy diet odchudzających brzmiące naukowo, tajemniczo, technicznie. Pamiętajmy, że nauka cieszy się dziś dużym prestiżem i zaufaniem. Jej autorytet – w przeciwieństwie do autorytetu konkretnych osób – jest rzadko podważany.

Z kolei, gdy chcemy przekonać do diety ludzi ufających autorytetowi VIP-ów, których podziwiają, których styl życia admirują, których niezwykła pozycja społeczna czyni bardziej wiarygodnymi od innych powinniśmy znaleźć nazwy cieszące się powszechnym zainteresowaniem i wzbudzające silne, pozytywne emocje i zazdrość. Dla osób nie lubiących skomplikowanych rozwiązań, nie chcących za wiele ryzykować, inwestować, tracić stosując dietę, idealne będą nazwy diet odchudzających sugerujące codzienne, proste rozwiązania. Dostępne niemal na wyciągnięcie ręki.

Jeśli szukasz nazwy dla diety odchudzającej w dobrej cenie:
Zadzwoń: +48 509 453 917
Napisz: biuro@slogansensei.pl
Lub skorzystaj z formularza kontaktowego w prawym dolnym rogu stron

Gotowe nazwy diet odchudzających
5.3 (88.75%) 16 votes