SENSICA – nazwa dla gabinetu psychoterapii

Nazwa – zgodnie z potrzebami klienta – miała w pierwszej kolejności oddawać specyfikę Ośrodka, stosowane w nim nowoczesne metody. SENSICA podkreśla zmysłowość, wielowymiarowość oraz holizm. Kojarzy się z empatycznym, ciepłym podejściem, które pozwala lepiej zrozumieć źródło problemów. Przywołuje w świadomości kobietę opiekuńczą, empatyczną, rozumiejącą, pełną ciepła, harmonii. Taką, która postrzegana jest jako ktoś pomocny, wrażliwy i kompetentny. Stworzona została w oparciu o angielskie słowo sensible oznaczające bycie świadomym czegoś, rozsądek, sens, wrażliwość.

Oferta Ośrodka łącząca bogactwo medycyny, medycyny naturalnej, najskuteczniejszych szkół psychoterapii, dietetyki oraz pracy z ciałem skoncentrowana jest na skutecznym leczeniu oraz poszerzaniu odpowiedzialności pacjentów za swoje życie, odnajdywaniu przez nich sensu podejmowanych działań.

Jednoznaczność, jednowyrazowość oraz łatwość przeliterowania, zapamiętania i zapisu nazwy również stanowiły ważne kryteria brane pod uwagę przy jej projektowaniu. Zdaniem pacjentów SENSICA bardzo dobrze oddaje specyfikę i atmosferę Ośrodka, nastawienie na profesjonalną, jednocześnie bogatą, zintegrowaną ofertę.

Zarejestrowane domeny:  -.PL

sensica referencje naming

 

SENSICA – nazwa dla gabinetu psychoterapii
5.1 (85.71%) 7 votes