HUVELO – nazwa dla sklepu rowerowego

HUVELO to serwis rowerowy, który wielką pasję pracowników uczynił swoim znakiem rozpoznawczym. Firma zajmując się sprzedażą sprzętu, części i akcesoriów w swojej ofercie proponuje także usługi nietypowe – min. obsługę profesjonalnego sprzętu wyczynowego. Z najwyższej jakości usług, profesjonalizmu oraz wieloletniego doświadczenia HUVELO korzystają zarówno klienci regionalni, jak również pochodzący z odległych krańców Polski i Europy.

Celem naszego klienta było otrzymanie nazwy, która wskazując na zakres działalności podkreśli jednocześnie wyjątkowość firmy. Będzie się kojarzyć z rowerami, sportem, rekreacją – stworzy w świadomości odbiorcy wizerunek firmy profesjonalnej, ale także przyjaznej. HUVELO spośród zaproponowanych nazw najlepiej spełniała przyjęte podczas projektowania kryteria. 

Źródłosłów:  nazwa powstała w oparciu o angielskie słowo „human” – ludzki; człowiek oraz francuskie słowo „velo” – oznaczające rower.
Zarejestrowane domeny:  -.PL
Skojarzenia: Huvelo kojarzy się z rowerami, sprzętem rowerowym, rekreacją, sportem.
Potencjał komunikacyjny: Nazwa jest krótka, łatwa do przeliterowania i zapamiętania. Brzmi szlachetnie, intrygująco i bardzo przyjaźnie. Wskazując na tematykę rowerową odróżnia się od nazw z branży rowerowej, w której dominują nazwy oparte na słowach bike, bicycle. Nazwa jest spójna fonetycznie, jest łatwa do wymówienia dla użytkowników języka polskiego, francuskiego, angielskiego, niemieckiego.

HUVELO – nazwa dla sklepu rowerowego
Oceń post!